Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Turcy kupują Dreamlinery

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, Strategia i polityka, 25 września 2017

Linie Türk Hava Yollari (THY, ang. Turkish Airlines) i Boeing podpisały w Nowym Jorku, w obecności prezydenta Turcji Recepa Tayyipa Erdoğana, umowę w sprawie zakupu 40 samolotów szerokokadłubowych Dreamliner 787-9. Po finalizacji zostanie ona oficjalnie umieszczona w portfolio koncernu z Seattle.

Türk Hava Yollari anonsowały zamiar zakupu 40 Dreamlinerów 787-9 / Ilustracja: Boeing

Boeing 787 Dreamliner jest najbardziej zaawansowanym technologicznie samolotem w świecie. Naszym celem zakupu Dreamlinerów jest zaspokojenie zapotrzebowania na samoloty szerokokadłubowe w trzecim porcie lotniczym, zwiększenie zdolności floty w 100. rocznicę powstania Republiki i polepszenie satysfakcji pasażerów – powiedział prezes zarządu THY M. İlker Aycı. THY to świetny partner i doceniamy ich zaufanie do nas i Dreamlinera – dodał prezes Boeing Commercial Airplanes Kevin McAllister.

Boeing i rząd Turcji ogłosiły także Narodową Inicjatywę Lotniczo-kosmiczną, która ma wspierać rozwój tureckiego przemysłu lotniczego, w połączeniu z celami ustalonymi przez program Wizja 2023 (wzrostem wartości eksportu do 500 mld USD i wejściem do pierwszej dziesiątki gospodarek świata) i wzmocnieniem obecności Boeinga na tym rynku. Inicjatywa nakreśla strategiczne ramy, które dostosowują inwestycje i programy Boeinga do potrzeb rządu, tureckich linii lotniczych, przedsiębiorstw zajmujących się usługami dla lotnictwa i przemysłu w dziedzinie badań, inżynierii i rozwoju umiejętności. Odzwierciedla ona zaufanie Boeinga do długoterminowych perspektyw dla Turcji jako znaczącego rynku (Powstanie AIRE, 2017-06-13).

Relacje Boeinga z Turcją trwają ponad 70 lat i mamy doskonałe długoterminowe partnerstwo. Współpracując z Turcją, przenosimy naszą współpracę na wyższy szczebel, co przyspieszy rozwój tureckiego przemysłu lotniczego i osiągnięcie długoterminowego celu Boeinga – zwiększenie jego obecności na rynku – powiedział wiceprezes Boeinga Ray Conner (6000. Boeing 737 Next-Generation, 2016-08-01).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.