Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Otwarcie bazy Ryanaira w Poznaniu

Lotnictwo cywilne, 30 października 2017

Niskokosztowe irlandzkie linie lotnicze Ryanair, zgodnie z zapowiedzią z wiosny tego roku, zainaugurowały działalność swojej 5. bazy w Polsce, zlokalizowanej w międzynarodowym porcie lotniczym Poznań-Ławica.

Poznań to piąta baza Ryanaira w Polsce / Zdjęcie: Ryanair

Rano odleciał już samolot do Madrytu, a po południu wykonany zostanie pierwszy rejs do Aten. Ryanair oferuje polskim podróżnym łącznie 16 tras z Poznania, w tym 7 nowych – do Aten, Billund, Castellon, Ejlatu, Madrytu, Oslo i Tel Awiwu.

Nadszedł sezon zimowy, a wraz z nim otwarcie bazy w Poznaniu i uruchomienie aż 7 nowych połączeń. Nasi klienci z Wielkopolski oraz turyści mają do dyspozycji łącznie 16 tras Ryanaira – skomentowała rozpoczęcie działalności poznańskiej bazy Olga Pawlonka z Ryanaira.

W porcie Poznań-Ławica będzie stacjonować na razie jeden Boeing 737-800 irlandzkiego przewoźnika. Ryanair przewiduje, że w 2017 obsłuży na lotnisku w Poznaniu 500 tys. pasażerów (Baza Ryanaira w Poznaniu , 2017-03-16).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.