Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Więcej kierunków Emirates i flydubai

Lotnictwo cywilne, 07 listopada 2017

Emirates i flydubai poinformowały o dodaniu 16 kierunków, do których pasażerowie obydwu linii będą mogli podróżować na jednym bilecie. Są to Dżibuti (Dżibuti), Hargejsa (Somalia), Kilimandżaro i Zanzibar (Tanzania), Erywań (Armenia), Duszanbe (Tadżykistan), Bratysława (Słowacja), Stambu-Sabiha Gökçen (Turcja), Woroneż, Machaczkała i Ufa (Rosja), Ćottogram i Srihotto (Bangladesz), Katmandu (Nepal), Mattala Rajapaksa (Sri Lanka) i Podgorica (Czarnogóra).

Dzięki rozszerzeniu oferty pasażerowie Emirates i flydubai mają do dyspozycji 16 nowych kierunków / Zdjęcie: Emirates

Niezmiernie cieszy nas pozytywna reakcja ze strony podróżujących. W pierwszym tygodniu współpracy wykupili oni bilety na blisko 14 tysięcy etapów podróży, znacznie powyżej naszych oczekiwań. Obserwujemy wysokie zainteresowanie lotami z Europy i Stanów Zjednoczonych do kierunków w Azji Południowej. Nasza współpraca to wyjątkowa okazja dla obu przewoźników, aby wykorzystać wspólny potencjał ich siatek połączeń, oferując pasażerom większy wybór i elastyczność w planowaniu podróży. Chcemy, aby odkrywanie świata stało się jak najprostsze i najwygodniejsze – powiedział sir Tim Clark, prezes linii Emirates.

Liczne korzyści międzynarodowego portu lotniczego w Dubaju zostały docenione przez pasażerów, którzy pokazali, że chcą zwiedzać świat wspólnie z nami. Dzięki rozszerzeniu oferty będą mogli odkryć 16 nowych kierunków i poznać wyjątkowy charakter obu przewoźników –  dodał prezes linii flydubai Ghaith Al Ghaith.

Przy rezerwacji łączonej w ramach porozumienia codeshare pasażerowie Emirates w cenie biletu na loty obsługiwane przez flydubai otrzymają posiłki i limity bagażu rejestrowanego obowiązujące w Emirates, zarówno w klasie biznes, jak i ekonomicznej.

Hub w Dubaju gwarantuje sprawną przesiadkę, a dzięki nowej umowie pasażerowie skorzystają na krótszym, wynoszącym 120 min minimalnym czasie na przesiadkę między terminalem 3 używanym przez Emirates, a terminalem 2 z którego operują flydubai (Pierwsze wspólne loty Emirates i flydubai, 2017-10-03).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.