Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

6 ofiar katastrofy Pipera PA-34

Lotnictwo cywilne, 31 stycznia 2009

Wczoraj ok. 13:15 czasu lokalnego w Wayne County w Zachodniej Wirginii rozbił się 6-miejscowy Piper PA-34. Wszyscy znajdujący się na jego pokładzie zginęli.

Samolot rozbił się niedaleko skrzyżowania Route 75 i Plymale Branch Road niedaleko Lavelette, ok. 5 km od lotniska Tri-State. Przed zderzeniem z ziemią pilot informował wieżę kontroli lotów o braku paliwa. Do katastrofy doszło w warunkach słabej widoczności i opadu śniegu.

Rozbity Piper PA-34-200T, nr rej. N8047C, nr ser. 34-7670112, należał do Wesvin Inc. z Wilmington w stanie Delaware. Był wyprodukowany w 1975.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.