Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Obsługa naziemna F-16

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 01 grudnia 2017

BAE Systems podpisało z Wojskowym Centralnym Biurem Konstrukcyjno-Technologicznym umowę o współpracy w ramach dostawy sprzętu do obsługi naziemnej polskich samolotów wielozadaniowych F-16.

BAE Systems i WCBKT będą współpracować w ramach świadczenia usług obsługi naziemnej polskich samolotów wielozadaniowych F-16 / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Umowę zawarto na pięć lat. Obejmie ona szkolenia, dostawę części zamiennych i usług inżynierskich. Prace rozwojowe i produkcja będą prowadzone zarówno w należących do BAE Systems amerykańskich zakładach Electronic Systems, jak również na terenie WCBKT w Warszawie.

BAE Systems zatrudnia obecnie ponad 100 osób w zakładach w Poznaniu. Są one odpowiedzialne za opracowanie produktów i świadczenie usług z zakresu zarządzania ryzykiem i wykrywania oszustw, a także działania dotyczące obszaru zgodności.

Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno-Technologiczne działa od 1968 i zatrudnia ok. 150 pracowników. Dzięki podpisanej umowie będzie mogło znacznie poszerzyć swoją ofertę. Pozwoli to spółce wykorzystać zakres usług Centrum Dostaw i Serwisu Sprzętu NOSP, które stanie się integralną częścią WCBKT i zabezpieczy w pełni potrzeby Sił Zbrojnych RP w obszarze naziemnej obsługi statków powietrznych (Koniec służby PKW Orlik 7, 2017-08-30). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.