Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa Bonanzy w Kalifornii

Lotnictwo cywilne, Wypadki, 10 grudnia 2017

Wczoraj po południu czasu lokalnego z lotniska Montgomery-Gibbs pod San Diego w Kalifornii wystartował samolot Beechcraft Bonanza z czterema osobami na pokładzie. Wkrótce po starcie, ok. 16:35 doszło do awarii jego silnika. W efekcie pilot utracił kontrolę nad samolotem, który po próbie awaryjnego lądowania na boisku baseballowym, spadł na budynek mieszkalny w Clairemont Mesa przy Chandler Street. Wrak spłonął.

Członek komisji wyjaśniającej przyczyny katastrofy Beechcrafta Bonanza bada jego spalone szczątki / Zdjęcie: San Diego Union Tribune

Gdy na miejsce wypadku przybyły ekipy ratownicze, okazało się, że osoby lecące samolotem zostały ciężko ranne. Dwie z nich wkrótce zmarły. Pozostałe dwie, w tym pilota, odwieziono do szpitala.

Na ziemi nie odnotowano strat wśród ludzi. Spłonął jednak budynek, na który spadł samolot. Zginął w nim pies właścicieli. Pożar ugaszono po blisko dwóch godzinach od wypadku.

Rozbity samolot to Beechcraft B36 Bonanza. Był własnością prywatną.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.