Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Wyróżnienie dla Wizz Air

Lotnictwo cywilne, 14 grudnia 2017

Wizz Air zdobył tytuł Europejskiej Linii Lotniczej Roku przyznawanej przez Aviation 100. Nagrodę odebrał Owain Jones, członek zarządu ds. korporacyjnych w Wizz Air podczas uroczystej gali Airline Economics Growth Frontiers 2017 w Londynie. Nagroda to dowód uznania dla Wizz Air za wysoki wzrost w mijającym roku: rekordową liczbę pasażerów, rozwój siatki połączeń i ogłoszenie zamówienia 146 samolotów z rodziny Airbus A320neo podczas pokazów lotniczych w Dubaju.

/ Zdjęcie: Wizz Air

Zdobycy tych cenionych nagród, wyróżnieni za wybitne osiągnięcia w branży lotniczej, zostali wybrani głównie w wyniku głosowania za pomocą ankiet rozesłanych w ciągu 2 miesięcy do ponad 10 tys. respondentów z globalnej bazy danych. Nominacje w każdej kategorii są przyznawane na podstawie punktów zdobytych w oparciu o określone kryteria. Aviation 100 wybiera 10 najlepszych podmiotów w poszczególnych kategoriach, a zwycięzca otrzymuje nagrodę za wybitne osiągnięcia (Współpraca Wizz Air z Egnatia Aviation , 2017-12-13).

Owain Jones, członek zarządu ds. korporacyjnych w Wizz Air powiedział: Jesteśmy dumni z otrzymania tak prestiżowej nagrody, która jest kolejnym potwierdzeniem tego, że Wizz Air jest przykładem doskonale prosperującej i świetnej linii lotniczej. 2017 to dla nas rok wzrostu o 24%, rekordowej liczby pasażerów, rozbudowy siatki połączeń do ponad 550 tras w 43 krajach, a także wprowadzenia do naszej oferty szeregu innowacyjnych rozwiązań. Dodanie nowoczesnych samolotów typu Airbus A320neo pozwoli nam na dalszy rozwój w nadchodzącej dekadzie otwierając kolejne możliwości obniżania kosztów podróży lotniczych na naszej drodze do zdobycia pozycji największej niskokosztowej linii lotniczej w Europie.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.