Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pamięci Andrzeja Wojewódzkiego

Lotnictwo cywilne, 09 lutego 2009

31 stycznia 2009 zginął kpt. pil. Andrzej Wojewódzki, wybitny pilot, instruktor śmigłowcowy, wychowawca wielu pokoleń lotników cywilnych i wojskowych, wielki lotniczy autorytet. Jego pasja, osobisty wysiłek i wytrwałość przyczyniły się do rozwoju polskiego lotnictwa. Kochający mąż, ojciec i ostoja rodziny. Cześć Jego pamięci!

Msza żałobna odbędzie się 12 lutego 2009 o 9:30 w kościele pw. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych, Warszawa, ul. J. Conrada 7.

Uroczyste pożegnanie odbędzie się 12 lutego 2009 o 11:00 na lotnisku Warszawa Bemowo, hangar Heli Invest.

Pogrzeb odbędzie się 12 lutego 2009 na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach, o 13:00.

Pogrążeni w głębokim smutku rodzina i przyjaciele


Drukuj Góra