Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

XXIII Bal Lotników: Pomoc potrzebującym

Imprezy branżowe, Lotnictwo wojskowe, Lotnictwo cywilne, 13 lutego 2018

Jednym z najważniejszych punktów XXIII Balu Lotników i Polskiej Obronności była aukcja charytatywna, podczas której zgromadzono środki na pomoc osobom ze środowiska lotniczo-obronnego, które znalazły się w potrzebie.

Zdjęcie: Paweł Wlaziński

Aukcję charytatywną, która jest stałym punktem Balu Lotników i Polskiej Obronności, jak zwykle brawurowo poprowadził Wojciech Łuczak, wiceprezes Agencji Lotniczej Altair. Goście licytowali ponad pięćdziesiąt przedmiotów ofiarowanych przez kilkudziesięciu darczyńców – osoby prywatne i instytucje. Wśród nich był szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch oraz dowódcy Sił Zbrojnych – generalny, gen. dyw. Jarosław Mika, i operacyjny, gen. dyw. Sławomir Wojciechowski.

Dzięki aktywnemu uczestnictwu w aukcji wielu gości udało się zebrać dla potrzebujących aż 66 tys. zł. Tomasz Hypki, prezes Agencji Lotniczej Altair i Wojciech Łuczak symbolicznie przekazali tę kwotę Witoldowi Ostrowskiemu z Fundacji Ludzi Lotnictwa (FL2). Zebrane pieniądze zostaną przekazane dwóm osobom ze środowiska lotniczo-obronnego, które znalazły się w potrzebie . 


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.