Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Eurowings uruchomią loty z Wrocławia do Stuttgartu

Lotnictwo cywilne, 15 lutego 2018

Należące do grupy Lufthansa linie Eurowings uruchomią nowe połączenie z międzynarodowego portu lotniczego Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika. Samoloty niemieckiego przewoźnika będą latały na tej trasie od 25 marca, 4 razy w tygodniu – w poniedziałki, środy, piątki i niedziele.

/ Zdjęcie: Eurowings

Cieszymy się, że grupa Lufthansa dostrzega potencjał wrocławskiego lotniska. Liczba pasażerów podróżujących z i do Niemiec, ale też dalej – przez porty niemieckie w świat – wciąż się zwiększa, więc wzbogacenie siatki jest naturalnym krokiem – mówi prezes portu lotniczego Wrocław Dariusz Kuś. Połączenie do Stuttgartu wpłynie oczywiście na rozwój ruchu biznesowego. W mieście znajduje się wiele przedsiębiorstw, instytucji naukowych, akademickich i badawczych, które są związane z Wrocławiem i regionem – dodaje Dariusz Kuś (Nowa trasa Wizz Air z Wrocławia , 2018-01-16).

W tygodniu loty ze Stuttgartu będą realizowane o godz. 10:30 (powrotne do Wrocławia o godz. 12:55), a w niedziele o godz. 13:20 (powrotne o godz. 15:30). Jednocześnie Eurowings zwiększą liczbę rejsów na trasie z Wrocławia do Düsseldorfu. Od sezonu letniego samoloty niemieckich linii będą operować na niej codziennie oprócz sobót (111 mln pasażerów Grupy Lufthansa , 2017-11-11, Codeshare Singapore Airlines i Eurowings, 2017-06-23).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.