Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Lot Longitude dookoła świata

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 13 marca 2018

Odrzutowiec klasy biznes Cessna Citation Longitude wykonał lot dookoła świata, demonstrujący osiągi samolotu. W jego trakcie pokonał ponad 57 tys. km i odwiedził 12 krajów.

W jego trakcie lotu dookoła świata Longitude pokonał ponad 57 tys. km i odwiedził 12 krajów / Zdjęcie: Textron Aviation

Jeden z przedseryjnych Longitude rozpoczął swoje światowe tournee 27 stycznia, kiedy wyruszył z zakładów Textron Aviation w Wichita, w stanie Kansas, aby wziąć udział w Singapore Airshow. Następnie samolot odbył loty po całym regionie, w tym  przelot o długości 6490 km z Seletar w Singapurze do Sydney w Australii. Przed powrotem do Stanów Zjednoczonych Longitude został zaprezentowany w całej Europie, dla potencjalnych klientów w Szwecji, Francji, Włoszech, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Podczas powrotu do Stanów Zjednoczonych, Longitude z załogą złożoną z dwóch pilotów i dwoma pasażerami na pokładzie przebył trasę z Farnborough w Wielkiej Brytanii do White Plains w stanie Nowy Jork w czasie 6 h 50 min, ze średnią prędkością M0,82.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z informacji, które regularnie otrzymywaliśmy podczas całej trasy Longitude. Produkcja Longitude idzie pełną parą, podobnie jak proces  certyfikacji. Czekamy na wprowadzenie tego doskonałego samolotu na rynek – powiedział Rob Scholl, starszy wiceprezes Textron Aviation ds. sprzedaży i marketingu (Czwarta Cessna Longitude, 2017-05-10).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.