Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

ZEA kupują kpr AIM-120C-7

Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 23 lutego 2009

Zjednoczone Emiraty Arabskie zamówiły 220 kpr AIM-120 w wersji C-7 za 173 mln USD.

ZEA będą pierwszym w regionie nabywcą tej najnowszej wersji amerykańskich pocisków. AIM-120C-7 mają stanowić uzbrojenie wielozadaniowych myśliwców F-16 Block 60. Dotąd pociski tej wersji, poza USAF kupiły wojska lotnicze Tajwanu, Grecji, Finlandii i Korei Południowej.

Dostawcą AIM-120C-7 jest Raytheon Missile Systems. Wartość Foreign Military Sales jest bliska 173 mln USD. Umowę podpisano w czasie targów IDEX w Abu Zabi.

AIM-120C-7 to pocisk kierowany średniego zasięgu w wersji zmodernizowanej w 1998, ze zmodyfikowanym systemem naprowadzania i o wydłużonym zasięgu. Przetestowano go w 2003, a wprowadzono do uzbrojenia USAF w 2005.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.