Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Przebazowanie USCGC Richard Snyder

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 23 marca 2018

Okręt patrolowy USCGC Richard Snyder, typu Sentinel, dotarł do nowego portu macierzystego w Atlantic Beach.

USCGC Richard Snyder w nowym porcie macierzystym / Zdjęcie: Auxiliarist Trey Clifton, USCG

Okręt patrolowy USCGC Richard Snyder (WPC 1127), typu Sentinel, dotarł do bazy Straży Wybrzeża USA (USCG) w Atlantic Beach. Jest to pierwszy z patrolowców tego typoszeregu, które będą stacjonować w jednym z najpopularniejszych miast w Karolinie Północnej.

USCGC Richard Snyder jest 27. okrętem patrolowym typu Sentinel. W lutym patrolowiec przekazano USCG podczas ceremonii zorganizowanej w Key West na Florydzie (Dostawa USCGC Richard T. Snyder, 2018-02-13). W ostatnich tygodniach jednostka przeszła testy morskie. W kwietniu okręt ma wejść do służby.

Okręty patrolowe typu Sentinel pozyskiwane są w ramach programu Fast Response Cutter. Dotąd USCG zamówiła 44 patrolowce z 58, które są planowane do pozyskania. Przed kilkoma dniami w linii znalazł się 26. okręt tego typu, USCGC Joseph Gerczak (WPC 1126, USCGC Joseph Gerczak w linii, 2018-03-17). Patrolowce budowane są przez Bollinger Shipyards z Lockport w Luizjanie. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.