Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

SIA odebrały pierwszego Boeinga 787-10

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 26 marca 2018

Boeing i Singapore Airlines świętowały wieczorem 25 marca dostawę pierwszego Dreamlinera 787-10, nr ser. MSN 60253, noszącego znaki rejestracyjne 9V-SCC. Ceremonia zgromadziła ok. 3000 pracowników zakładów w North Charleston w Południowej Karolinie, gdzie produkowany jest najnowszy model 787.

Pierwszy Boeing 787-10przekazany Singapore Airlines / Zdjęcie: Boeing

Jestem bardzo podekscytowany tym wydarzeniem. To dla nas zaszczyt, że jesteśmy pierwszą na świecie linią lotniczą, która odebrała ten niesamowity samolot. Model 787-10 jest wspaniałym dziełem inżynierskim i prawdziwym dziełem sztuki. Będzie ważnym elementem naszej ogólnej strategii rozwoju, umożliwiając nam rozbudowanie naszej siaki połączeń i wzmocnienie działalności – powiedział Goh Choon Phong, dyrektor generalny Singapore Airlines.

To dla nas wszystkich wielki dzień Jesteśmy zachwyceni, że dostarczyliśmy pierwszego Dreamlinera 787-10 Singapore Airlines, jednemu z wiodących przewoźników w świecie. Jesteśmy dumni z partnerstwa i zaufania singapurskiego przewoźnika, co odzwierciedlają jego zamówienia na Dreamlinery – dodał Kevin McAllister, prezes i dyrektor generalny Boeing Commercial Airplanes.

Narodowy przewoźnik Singapuru planuje wprowadzenie Boeingów 787-10 do obsługi regularnych połączeń z Singapuru do Osaki w Japonii i Perth w Australii w maju. Przedtem samolot będzie eksploatowany podczas niektórych lotów do Bangkoku i Kuala Lumpur w celu szkolenia załóg. Singapurskie 787-10 mają 337 miejsc, w tym 36 w klasie biznes i 301 w ekonomicznej (Boeing 787-10 Singapore Airlines poleci do Perth, 2018-02-23).

Singapore Airlines – poprzez swoją spółkę zależną Scoot – już eksploatują 10 Dreamlinerów 787-8 i sześć 787-9. Dzięki wczorajszej dostawie będą pierwszym w świecie przewoźnikiem mającym we flocie wszystkie modele Dreamlinerów. Portfel zamówień Singapore Airlines obejmuje jeszcze 48 Dreamlinerów 787-10 i 20 777-9.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.