Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Saab wspiera holenderską armię

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 26 marca 2018

Saab otrzymał zamówienie od urzędu ds. materiałów obronnych (DMO) na wsparcie i modernizację wyposażenia Mobilnego Kompleksowego Systemu Symulacji Pola Walki (MCTC) armii holenderskiej. Wartość zlecenia, które będzie obowiązywać przez dwa lata i stanowi wykorzystanie opcji wcześniejszego porozumienia, wynosi 115 mln SEK (ok. 48 mln zł).

Saab otrzymał zlecenie na wsparcie i modernizację wyposażenia Mobilnego Kompleksowego Systemu Symulacji Pola Walki (MCTC) armii holenderskiej przez kolejne dwa lata / Zdjęcie: Saab

Saab świadczy usługę wsparcia holenderskiego MCTC od momentu jego dostawy, tj. początku ubiegłej dekady. Modernizowany z biegiem lat ośrodek dziś jest największym na świecie mobilnym centrum szkoleniowym, szkolącym pododdziały do wielkości batalionu (poziom 5). MCTC jest wysyłane do wielu krajów w Europie na potrzeby prowadzenia ćwiczeń w różnych warunkach, a co za tym idzie służy doskonaleniu współpracy holenderskiej armii z sojusznikami.

- Od wielu lat szczycimy się bliską i udaną współpracą z armią holenderską. Wspólnie dbamy o to, aby jej żołnierze byli gotowi na wyzwania pola walki. Przedłużenie umowy z kluczowym członkiem NATO jest wyraźnym dowodem na to, że bojowe centrum szkoleniowe spełnia wysokie wymagania, a nasze wsparcie jest odpowiednie i dostosowane do holenderskich potrzeb


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.