Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Cross-Attachement w 34. BKPanc.

Wojska lądowe, Strategia i polityka, 03 kwietnia 2018

W ostatnich dniach marca na terenie 34. Brygady Kawalerii Pancernej odbyło się polsko-niemieckie ćwiczenie, które zorganizowano w ramach inicjatywy Cross-Attachement.

Pododdziały 34. Brygady Kawalerii Pancernej wzięły udział w kolejnych ćwiczeniach zorganizowanych w ramach inicjatywy Cross-Attachement / Zdjęcie: st. szer. Grzegorz Żebrowsk, 34. BKPanc.

Żołnierze z 1. brabanckiego batalionu czołgów i przedstawiciele 41. Brygady Grenadierów Pancernych wzięli udział w treningu sztabowym. Jego celem było doskonalenie umiejętności planowania i współdziałania w środowisku międzynarodowym.

Priorytetowym celem treningu była m.in weryfikacja opracowanego planu działania i synchronizacja dostępnych sił zarówno w czasie jak i w przestrzeni. Zajęcia miały stanowić kolejny krok we współpracy 1. batalionu czołgów w ramach inicjatywy Cross-Attachement, której głównymi założeniami jest m.in wspólne szkolenie.

Przeprowadzone zajęcia, oprócz nabycia kolejnych doświadczeń przez żołnierzy służących w sztabie 1. batalionu, pozwoliły sprawdzić poprawności zaplanowanych przedsięwzięć i ustalić jakie elementy rodzajów wojsk, np. artyleria, mogą wspierać działanie oddziałów. 


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.