Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Enter Air liderem przewozów turystycznych w Polsce

Lotnictwo cywilne, 13 kwietnia 2018

Enter Air przewiózł w 2017 na polskim rynku ponad 1,5 mln pasażerów (wzrost o 28%) i umocnił pozycję lidera przewozów świadczonych dla biur podróży. Liczba przewiezionych pasażerów w tym segmencie na całym polskim rynku wzrosła o ok. 24% do 4,5 mln.

/ Zdjęcie: Enter Air

Wzrost przewozów nie jest dla nas celem samym w sobie, ale dzięki zachowaniu marż na satysfakcjonującym poziomie znajduje on odzwierciedlenie w wynikach finansowych. Na sezon Lato 2018 oraz Zima 2018/2019 mamy podpisane umowy z trzema największymi biurami podróży w Polsce, które powinny nam pozwolić na dalsze zwiększanie liczby pasażerów – mówi Grzegorz Polaniecki, członek zarządu i dyrektor generalny Enter Air. 

W minionych miesiącach Enter Air podpisał umowy na sezon Lato 2018 i Zima 2018/2019 z: TUI Poland (wartość ok. 299,5 mln zł), Itaka Holdings (wartość ok. 182,5 mln zł), Rainbow Tours (wartość ok. 165,3 mln zł) oraz umowę z TUI Poland na sezon Lato 2019 i Zima 2019/2020 (wartość ok. 303,9 mln zł). W lutym 2018 Enter Air podpisał też kontrakt na rynku brytyjskim z Sunvil International (wartość ok. 21,4 mln zł).

Równolegle ze wzrostem skali działalności dążymy do optymalizacji kosztowej. Jednym z jej elementów jest wymiana floty. W IV kw. 2018 do eksplaotacji wejdą dwa pierwsze najnowocześniejsze Boeingi 737 MAX 8, które pozwolą na realne oszczędności w stosunku do naszej obecnej floty – dodaje Polaniecki.

Pasażerowie przewiezieni przez Enter Air w 2017 zostali sklasyfikowani w statystykach przygotowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego jako czarterowi (1 122 112) i regularni (403 266). Dzięki działalności również na rynkach zagranicznych, m.in. we Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Izraelu łączna liczba pasażerów w samolotach Enter Air w 2017 przekroczyła 2 mln.

12 kwietnia Enter Air i Airconsulting s.r.o. zawarły umowę charteru na sezon Lato – Zima 2018.  Szacunkowa wartość podpisanej umowy wynosi ponad 27,44 mln euro (ok. 114,9 mln zł). Umowa została zawarta na czas określony do 31 marca 2019  i na jej podstawie Enter Air zapewni touroperatorowi świadczenie usług lotniczego przewozu osób i bagażu.

Współpraca z Airconsulting w kolejnym sezonie z rzędu to dowód na dobre relacje pomiędzy nami oraz kolejne wzmocnienie naszej obecności na rynku francuskim i hiszpańskim. Airconsulting jest naszym partnerem od ponad 7 lat co jest dodatkowym, pozytywnym aspektem stanowiącym o sile obu marek na rynkach Europy Zachodniej – poinformował Andrzej Kobielski, członek zarządu i dyrektor handlowy Enter Air (Enter Air uruchamia obsługę techniczną, 2018-03-29).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.