Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

RFA Tidespring na Joint Warrior 2018

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 13 kwietnia 2018

Brytyjski okręt zaopatrzeniowy RFA Tidespring weźmie udział w rozpoczynających się w kwietniu wielonarodowych ćwiczeniach Joint Warrior 2018.

Okręt zaopatrzeniowy RFA Tidespring, na zdjęciu prezentowany podczas wizyty w Gibraltarze, będzie uczestniczył w wielonarodowych ćwiczeniach morskich organizowanych w najbliższych tygodniach / Zdjęcie: MO Wielkiej Brytanii

Dla RFA Tidespring (A136), typu Tide, ćwiczenia Joint Warrior 2018 będą debiutem jeżeli chodzi o udział w tak dużym, międzynarodowym przedsięwzięciu. Dotąd okręt przechodził głównie serię testów morskich, które poza oceną jego potencjału operacyjnego i własności eksploatacyjnych, służyły także szkoleniu i zgraniu załogi.

RFA Tidespring jest pierwszym z nowoczesnych okrętów zaopatrzeniowych typu Tide budowanych dla Royal Fleet Auxiliary przez południowokoreańskie Daewoo Shipbuilding & Marine Engineering (DSME). Jednostkę przyjęto do służby jesienią ub.r. (RFA Tidespring w linii, 2017-11-28). Pozostałe zaopatrzeniowce przechodzą testy morskie, są doposażane lub poddawane pracom wykończeniowym (RFA Tidesurge w kraju, 2018-03-29).

Wielonarodowe ćwiczenia morskie Joint Warrior rozpoczną się 23 kwietnia i potrwają do 3 maja. Wezmą w nich udział okręt Royal Navy i RFA oraz wydzielone jednostki sił morskich sojuszników. W przedsięwzięciu, które będzie realizowane nieopodal wybrzeży Szkocji, uczestniczyć mają też m.in. samoloty patrolowe i śmigłowce. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.