Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USCGC Richard Snyder w linii

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 20 kwietnia 2018

Straż Wybrzeża USA przyjęła do służby okręt patrolowy USCGC Richard Snyder.

USCG przyjęła dziś do służby USCGC Richard Snyder, pierwszy okręt patrolowy typu Sentinel, który będzie stacjonował w Atlantic Beach, w Karolinie Północnej / Zdjęcie: Auxiliarist Trey Clifton, USCG

Dziś w Atlantic Beach przyjęto do służby okręt patrolowy USCGC Richard Snyder (WPC 1127), typu Sentinel. Jest to pierwszy patrolowiec tego typoszeregu, który będzie stacjonował w Karolinie Północnej (Przebazowanie USCGC Richard Snyder, 2018-03-23).

USCGC Richard Snyder jest 27. okrętem patrolowym typu Sentinel. W lutym patrolowiec przekazano USCG podczas ceremonii zorganizowanej w Key West na Florydzie (Dostawa USCGC Richard T. Snyder, 2018-02-13). W ostatnich tygodniach jednostka przeszła testy morskie.

Okręty patrolowe typu Sentinel pozyskiwane są w ramach programu Fast Response Cutter. Dotąd USCG zamówiła 44 patrolowce z 58, które są planowane do pozyskania. Przed kilkoma tygodniami w linii znalazł się 26. okręt tego typu, USCGC Joseph Gerczak (WPC 1126, USCGC Joseph Gerczak w linii, 2018-03-17). Patrolowce budowane są przez Bollinger Shipyards z Lockport w Luizjanie. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.