Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Oerlikon Skyshield do Azji

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 24 kwietnia 2018

Rheinmetall poinformowało o otrzymaniu zlecenia na dostawę 35-mm zestawów przeciwlotniczych Oerlikon Skyshield.

Kolejne państwo w Azji zdecydowało się pozyskać 35-mm zestawy przeciwlotnicze Oerlikon Skyshield od Rheinmetall Air Defence / Zdjęcie: Rheinmetall

Rheinmetall Air Defence poinformowało o zwycięstwie w przetargu na dostawę systemów przeciwlotniczych dla jednego z państw azjatyckich. Wartość umowy, która najprawdopodobniej dotyczy zakupu kilku baterii 35-mm zestawów Oerlikon Skyshield, przekracza 100 mln euro (420 mln zł).

Prace nad poszczególnymi elementami zestawów Oerlikon Skyshield dla nowego klienta już trwają. Ich dostawy mają zająć trzy lata. Porozumienie, które weszło w życie kwietniu, zawiera w sobie opcje na zwiększenie zamówienia.

Umowa, poza dostawą zestawów przeciwlotniczych, obejmuje też wsparcie logistyczne oraz pomoc w szkoleniu operatorów i personelu obsługowego Oerlikon Skyshield. Producent ma też wesprzeć użytkownika w trakcie ćwiczeń poligonowych, podczas których prowadzone będzie strzelanie ostrą amunicją. 


Drukuj Góra