Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wizz Air UK uzyskał certyfikat przewoźnika lotniczego

Lotnictwo cywilne, 09 maja 2018

Wizz Air UK Limited, podmiot należący do spółki Wizz Air Holdings Plc, otrzymał certyfikat przewoźnika lotniczego (AOC) i licencję operacyjną (OL), wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego Wielkiej Brytanii.

/ Zdjęcie: Wizz Air UK

Wizz Air UK,  z siedzibą na lotnisku Londyn-Luton rozpoczął działalność 3 maja. Pierwszy lot odbył się między Londynem-Luton i Bukaresztem. Do końca 2018 Wizz Air UK będzie dysponować 8 nowymi samolotami Airbus A320 i A321. Przewoźnik zapowiada utworzenie 300 nowych miejsc pracy w Wizz Air w Wielkiej Brytanii dla kadry zarządzającej, pilotów i personelu pokładowego.

Wizz Air jest obecnie ósmą największą linią lotniczą działającą w Wielkiej Brytanii, obsługującą loty do 74 miejsc w 23 krajach z 9 brytyjskich lotnisk, uwzględniając 8 nowych tras uruchomionych w 2018 z Londynu-Luton do Larnaki, Tirany, Tallina, Bratysławy, Lwowa, Aten, Keflaviku i Bari. Wraz z ofertą Wizz Air UK, łącznie w ofercie w 2018 będzie prawie 9 milionów miejsc w sprzedaży, co stanowi  około 14% wzrostu w porównaniu do poprzedniego roku.

József Váradi, prezes Wizz Air, powiedział: Dzisiaj rozpoczyna się nowa era podróży lotniczych w Wielkiej Brytanii, a my świętujemy pierwszy lot Wizz Air UK po przyznaniu brytyjskiej licencji operacyjnej. Wizz Air UK jest kluczowym elementem naszego planu awaryjnego z powodu Brexitu, ale także pierwszym prawdziwym przewoźnikiem o ultra niskich kosztach, który ma licencję w Wielkiej Brytanii i kolejnym etapem w rozwoju naszej linii w Wielkiej Brytanii.

Wizz Air angażuje się w działalność w Wielkiej Brytanii od czasu naszego pierwszego lotu do Londynu-Luton w 2004. Nasz rozwój i pozycja 8. pod względem wielkości linii lotniczej w Wielkiej Brytanii będzie oznaczać dodatkowe inwestycje i utworzenie nowych miejsc pracy – podkreślił József Váradi (Kolejny rekord Wizz Air, 2018-05-08).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra