Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USA nie sprzedadzą Tajwanowi F-16C/D

Strategia i polityka, Przemysł zbrojeniowy, Lotnictwo wojskowe, 11 marca 2009

Pod naciskiem ChRL USA nie zgodziły się na sprzedaż swemu azjatyckiemu sojusznikowi - Tajwanowi samolotów wielozadaniowych F-16C/D.

O sprzedaż 66 F-16C/D Block 52 Tajwan zwrócił się do USA w 2007. W budżecie zarezerwował na ten cel 4,9 mld USD. Nowe samoloty miałyby wymienić przestarzałe F-16A/B, kupione w 1992. Jednak administracja ówczesnego prezydenta George W. Busha nie odpowiedziała na prośbę sojusznika. W lipcu 2008 nieoficjalnie było już wiadomo, że do transakcji nie dojdzie.

O obecnej, negatywnej decyzji USA poinformował agencję Reuters przewodniczący parlamentu Tajwanu Wang Jin-Pyng.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.