Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Czyściwa przemysłowe Tork

Przemysł lotniczy, 17 czerwca 2018

Znana na całym świecie marka Tork wprowadza na rynek czyściwa przemysłowe. Zostały one atestowane zgodnie z wymaganiami branży lotniczej, co jest potwierdzone certyfikatami BMS 15-5G oraz AMS 3819C. Spełniają wyśrubowane standardy bezpieczeństwa. W przeciwieństwie do szmat stosowanych w wielu warsztatach i hangarach, czyściwa Tork szybko i skutecznie czyszczą i wycierają (dane potwierdzone w testach przeprowadzonych przez Swerea Resarch Institute).

Oczywiste jest to, że uziemiony samolot to źródło kosztów. Samolot w powietrzu to źródło przychodów. Natomiast samolot, który psuje się w trakcie lotu, to krok od katastrofy. Kluczowe w obsłudze samolotów jest ograniczanie okresu bezczynności maszyn. Dzięki zaawansowanym i trafnie dobranym narzędziom oraz wieloletniemu doświadczeniu, technicy potrafią zadbać o dobry stan wartych miliardy dolarów samolotów oraz o bezpieczeństwo tysięcy pasażerów.

Wycieranie i czyszczenie są jednymi z głównych czynności obsługowych i naprawczych. Ze względu na złożoność tych zadań, technicy wykonują je ręcznie, a wydajność szmat powoduje, że poświęcają na to zbyt wiele czasu i wysiłku – zamiast przeznaczyć go na faktyczną realizację zadań. Czyściwa przemysłowe Tork są znacznie bardziej chłonne niż szmaty, a ponadto nie pylą i są antystatyczne. Gwarantują optymalizację procesów serwisowych. W porównaniu ze szmatami, czyściwa Tork dają oszczędność do 35% czasu, do 31% wysiłku i do 41% rozpuszczalnika.

 

Ponadto są one kompatybilne z dozownikami, które można umieścić w najbardziej dogodnych miejscach hangaru czy hali produkcyjnej. Dzięki temu pracownicy nie tracą czasu na szukanie odpowiedniego narzędzia pracy.

Wybór czyściw przemysłowych marki Tork nie tylko oszczędza czas i pieniądze, ale daje pewność spełniania najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Wchodząc na stronę www.tork.pl/liftoff i wypełniając specjalny formularz można zamówić bezpłatny zestaw próbek czyściw przemysłowych Tork i osobiście przekonać się, w jaki sposób wpływają na poprawę wydajności w miejscu pracy.

Na podstawie informacji Tork


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.