Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Instytut PIAP na Eurosatory 2018

Imprezy branżowe, Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 18 czerwca 2018

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP zaprezentował w Paryżu szeroką gamę produktów.

Stoisko Instytutu PIAP na Eurosatory 2018. Podczas targów przedstawiciele producenta byli ubrani w stroje taktyczne Helikon-Tex / Zdjęcie: Instytut PIAP

Warszawski producent zaprezentował w Paryżu lekkiego robota zwiadowczego PIAP Fenix, mobilnego robota pirotechnicznego PIAP Gryf, Taktycznego Robota Miotanego w wersji 2.0 oraz urządzenie inspekcyjne Explorer. Stoisko Instytutu PIAP na targach Eurosatory mieściło się w tzw. strefie UGV (ang. unmanned ground vehicles) zorganizowanej przez organizatora imprezy.

Największym zainteresowaniem zwiedzających cieszył się mobilny robot pirotechniczny PIAP Gryf, którego producent określa mianem bestsellera. Uwagę gości przykuł również lekki robot zwiadowczy PIAP Fenix charakteryzujący się m.in. sześciogodzinnym czasem pracy.

Instytut PIAP, jako jeden z nielicznych producentów na świecie, ma w swojej ofercie ponad dziewięć różnych robotów mobilnych, a także urządzenia pirotechniczne własnej konstrukcji, jak np. wielofunkcyjny PIAP Multistriker i pełną gamę akcesoriów CBRN. W ostatnich dniach producent poinformował o podpisaniu umowy na dostawę robotów do jednego z państw Afryki Zachodniej oraz klienta w Europie Południowej. Dotąd produkty specjalnego przeznaczenia Instytutu PIAP trafiły do prawie dwudziestu państw na świecie. 


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.