Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

LOTAMS podpisuje umowę z KLM

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 25 czerwca 2018

W hangarze LOT Aircraft Maintenance Services (LOTAMS) 21 czerwca odbyła się uroczystość podpisania umowy z holenderskim przewoźnikiem KLM Cityhopper. Podpisany dokument dotyczy przeglądów ciężkich 26 samolotów Embraer  170/190 i będzie realizowana jednocześnie przez trzy linie. Umożliwi to płynną i kompleksową realizację zadań obsługowych. W ramach umowy wykonano już pierwszy przegląd.

Umowa zawarta z KLM Cityhopper dotyczy wykonania przez  LOTAMS przeglądów ciężkich 26 samolotów Embraer  170/190 / Zdjęcie: LOTAMS

Jesteśmy dumni z podpisanej dzisiaj umowy. To kolejny dowód na to, że nasza baza znajduje światowe uznanie. Mamy za sobą inauguracyjny przegląd Embraera 190, który pokazał, że sprostaliśmy oczekiwaniom naszego klienta i kolejne samoloty KLM Cityhopper będą obsługiwane z równie dużym zaangażowaniem pod egidą znakomitego zespołu wszystkich pracowników LOT AMS. Zapewniam, że z naszej strony dołożymy wszelkich starań aby nasz nowy klient otrzymał usługę na najwyższym światowym poziomie i po wykonaniu wszystkich przeglądów podjął decyzję współpracy w kolejnych latach – powiedział  prezes zarządu LOTAMS Mirosław Galus.

Wybór warszawskiej bazy technicznej LOTAMS nie był przypadkowy. 5 kwietnia 2012 spółka podpisała umowę z  EAI, Embraer Aviation International SAS, uzyskując prestiżowy certyfikat Embraer Authorized Service Center. Certyfikat nadany przez EAI to potwierdzenie nie tylko wysokiej jakości obsługi oraz krótkiego czasu realizacji zlecenia, ale także możliwości osiągania nowych perspektyw biznesowych na konkurencyjnym rynku obsługi regionalnych samolotów cywilnych.

LOTAMS to jedyna w Polsce i Europie Środkowej baza techniczna, która posiada takie wyróżnienie. Jako Centrum Embraera, LOTAMS systematycznie zdobywa międzynarodowe uznanie klientów z całego świata. Wśród linii, które zaufały spółce i powierzyły im obsługę samolotów Embraera są Polskie Linie Lotnicze LOT, BA CityFlyer, Air Dolomiti Airlines, Montenegro Airlines, Air Moldova czy Air Burkina. W przeciągu 6 lat LOTAMS wykonał ponad 300 przeglądów ciężkich Embraerów 145, 170 i 190.

Liczby mówią same za siebie. Jesteśmy światowym liderem w obsłudze samolotów brazylijskiego producenta – Embraera. Stale się rozwijamy i poszerzamy grono naszych klientów o największe linie lotnicze na świecie. O naszym dynamicznym wzroście świadczy rekordowy, bo aż 42-%, wzrost sprzedaży dla klientów zagranicznych, który osiągnęliśmy w ubiegłym roku. Ponadto cały czas rozwijamy nowe linie produktowe, budując możliwości wzrostu LOTAMS w kolejnych latach – dodał członek zarządu LOTAMS Rafał Momot (LOTAMS rozpoczyna działalność w Budapeszcie , 2018-05-07). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.