Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

CSeries oficjalnie w portfolio Airbusa

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, Strategia i polityka, 10 lipca 2018

W centrum dostawczym Henri-Ziegler, niedaleko Tuluzy, Airbus zaprezentował swoje najnowsze modele w ofercie. Są to A220-100 i A220-300, czyli Bombardiery CSeries 100 i CSeries 300.

Jeden z dwóch nowych modeli w ofercie Airbusa – A220-300 / Zdjęcie: Airbus  

Wszyscy w Airbusie cieszą się z tej historycznej chwili. Dziś z radością witamy model A220 w rodzinie Airbusa i jesteśmy zaszczyceni, widząc go po raz pierwszy w barwach Airbusa. Składam hołd wszystkim kobietom i mężczyznom z Bombardiera i jego łańcucha dostaw, którzy starali się w ciągu ostatnich lat, aby wprowadzić ten fantastyczny samolot na rynek. A220 wchodzi teraz w nowy etap swojej kariery dzięki wszystkim zasobom Airbusa, które przyczynią się do jego komercyjnego sukcesu na całym świecie – powiedział Guillaume Faury, prezes Airbus Commercial Aircraft.

Eric Schulz, dyrektor handlowy Airbus Airbus Commercial Aircraft, dodał: Z entuzjazmem podchodzimy do sprzedaży modelu A220, w szczególności dzięki jego technologii, która daje mu decydującą przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku. Otrzymałem wiele pozytywnych opinii od klientów dotyczących wyjątkowego doświadczenia pasażera, niższego zużycia paliwa, mniejszej masy i cichszych silników. Wszystkie te powody przyczyniają się do mojego optymizmu, że Airbus będzie wspierał A220 w osiągnięciu wielkiego komercyjnego sukcesu (CSeries poniżej planu, 2018-01-05).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.