Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Estonia zamawia amunicję do granatników Carl-Gustaf

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 20 lipca 2018

Saab otrzymał od Estońskiego Centrum Inwestycji Obronnych zamówienie na amunicję do granatników Carl-Gustaf.

Estonia zamówiła kolejną partię amunicji do granatników Carl-Gustaf / Zdjęcie: Saab

Wartość zamówienia wynosi 186 mln SEK (ok. 78 mln zł). Dostawy będą realizowane w l. 2018-2019. Zlecenie jest objęte umową ramową podpisaną ze szwedzką agencją zamówień obronnych (FMV), w której Estonia ma możliwość składania zamówień od Saab.

- To kolejny dowód zaufania, jakim nasz klient darzy system Carl-Gustaf i możliwości, jakie stwarza dla sił zbrojnych – powiedział Görgen Johansson, starszy wiceprezes i szef jednostki biznesowej Dynamics w Saab.

Carl-Gustaf M4 to najnowsza wersja sprawdzonego w walce, przenośnego, odpalanego z ramienia, wielozadaniowego systemu uzbrojenia używanego obecnie przez siły zbrojne wielu krajów na świecie. Gwarantuje on użytkownikowi szeroki zakres możliwości wykorzystania i pozwala żołnierzom zachować zręczność i skuteczność w każdym scenariuszu działań. 


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.