Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Cztery nagrody dla grupy Lufthansa

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, Strategia i polityka, 23 lipca 2018

Linie grupy Lufthansa zostały wyróżnione czterema nagrodami w konkursie zorganizowanym przez Skytrax.

Lufthansa i Austrian Airlines zdobyły po dwie nagrody w konkursie instytutu Skytrax / Zdjęcie: Lufthansa

Lufthansa została wybrana Najlepsza Linią Lotniczą w Europie i Najlepszą Linią Lotniczą w Europie Zachodniej. Linie Austrian Airlines zostały nagrodzone w dwóch kategoriach. Pracownicy zostali uznani za Najlepszą Obsługę Lotniczą w Europie, a najwyższą nagrodę zdobył także catering pokładowy w klasie biznes.

Nagrody zostały wręczone w trakcie uroczystości zorganizowanej w Londynie przez Skytrax, instytut badań rynku specjalizujący się w branży lotniczej. W tegorocznym konkursie ok. 20 mln pasażerów z ponad 160 krajów na całym świecie zostało poproszonych o ocenę oferty pokładowej i usług linii lotniczych na lotniskach (Lufthansa najlepszą linią lotniczą w Europie, 2017-06-22).

Chcielibyśmy podziękować naszym klientom za ten głos zaufania oraz naszym pracownikom za zaangażowanie i oddanie pasażerom. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwania, jakim jest sprostanie tej nagrodzie przez cały czas. Z tego powodu postrzegamy to wyróżnienie jako kolejny impuls do spełnienia obietnicy, którą składamy naszym klientom – powiedział Andreas Otto, kierownik produktu linii premium grupy Lufthansa i dyrektor handlowy Austrian Airlines.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.