Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Raptory w Spangdahlem

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 09 sierpnia 2018

Wielozadaniowe samoloty bojowe F-22 Raptor z 95. eskadry myśliwskiej US Air Force, wchodzącej w skład 325. Skrzydła Myśliwskiego z bazy Tyndall ponownie zawitały do Europy. Szóstka F-22 wraz z niezbędnym wyposażeniem obsługowym wylądowała 8 sierpnia w bazie Spangdahlem w Niemczech w ramach realizacji Europejskiej Inicjatywy Powstrzymywania (European Deterrence Initiative).

Raptory z 95th FS znów pojawiły się w Europie / Zdjęcie: USAF

Raptory pozostaną w Europie przez kilka tygodni. W tym czasie będą wykonywały misje operacyjne z wojskami lotniczymi innych krajów NATO, operując z baz na ich terenie. Jak podaje Pentagon ich obecność na europejskim teatrze działań podkreśla zdolność USA do przeciwdziałania obecnym i potencjalnym zagrożeniom, a także jest zapewnieniem sojuszników [Waszyngtonu], że [Amerykanie] zareagują w odpowiednim czasie, gdyby odstraszanie zawiodło (F-35A przybyły do Europy, 2017-04-16, Raptory znowu w Europie, 2016-04-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.