Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa trasa Finnaira do Los Angeles

Lotnictwo cywilne, 24 sierpnia 2018

Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju, 31 marca 2019 Finnair otworzy nową trasę do Los Angeles w Kalifornii. Miasto Aniołów przy trzech cotygodniowych połączeniach stanie się pierwszym portem docelowym Finnaira w Stanach regularnie obsługiwanym przez nowe Airbusy A350.

Trasa Helsinki-Los Angeles będzie obsługiwana przez Airbusy A350 / Ilustracja: Finnair

Finnair wprowadza również dodatkowe połączenia do swojego letniego rozkładu lotów do San Francisco i Chicago. Obie trasy zostaną uruchomione w kwietniu, a czwarte połączenie do San Francisco zostanie dodane w maju. Dzięki trzem nowym cotygodniowym lotom do Los Angeles i dodatkowemu czwartemu cotygodniowemu połączeniu do San Francisco, w sezonie letnim Finnair będzie latał codziennie do Kalifornii.

Dzięki położeniu geograficznemu Helsinek, nowa trasa północna Finnaira do Los Angeles będzie umożliwiała szybsze przeloty klientom ze Skandynawii, krajów bałtyckich, w tym z Polski. Przybliżone czasy lotów to 11 h do Los Angeles i 10 h 30 min do Helsinek.

Cieszymy się, że możemy obsługiwać nową trasę do Los Angeles naszymi Airbusami A350. Dwa lata temu otworzyliśmy trasę do San Francisco, co okazało się wielkim sukcesem i udowodniło, że Kalifornia i Zachodnie Wybrzeże USA są bardzo popularne wśród naszych klientów. Jesteśmy pewni, że nowa trasa do Los Angeles będzie cieszyć się takim samym zainteresowaniem – stwierdził Arunas Skuja, naczelny dyrektor Finnaira na Europę Wschodnią i kraje bałtyckie.

Los Angeles będzie piątym miastem docelowym Finnaira w Stanach, wraz z Nowym Jorkiem, Chicago, San Francisco i Miami. Miasto słynie z pięknej pogody, słynnych plaż, a także jest siedzibą amerykańskiej telewizji i przemysłu filmowego. Jest to także jedno z największych centrów biznesowych i cargo w Stanach Zjednoczonych.

Nowa trasa zostanie uruchomiona w ramach porozumienia atlantyckiego pomiędzy Finnairem, American Airlines, British Airways i Iberią. Obecnie wszystkie cztery linie lotnicze obsługują ponad 100 lotów powrotnych dziennie pomiędzy Europą i Ameryką Północną (Szybki Internet Finnaira , 2018-07-25).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.