Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Finnair rozwija się w Azji

Lotnictwo cywilne, 04 września 2018

Kontynuując wzrost na kluczowych rynkach, Finnair doda następnego lata połączenia do wielu popularnych azjatyckich miast, w tym dwa codzienne loty do Hongkongu i dodatkowe połączenia do Japonii, zwiększając w sezonie letnim swoją przepustowość do tego kraju o 15%. Trzy cotygodniowe połączenia pojawią się na trasie Helsinki-Osaka, co oznacza, że Finnair obsłuży w sumie dziesięć cotygodniowych lotów między Helsinkami a Osaką w sezonie letnim. Dodatkowe drugie codzienne połączenie będzie obsługiwane od 31 marca 2019 z Helsinek, we środy, piątki i niedziele o 00:45.

Nowe loty Finnaira do Azji obsługiwać będą Airbusy A350 / Ilustracja : Finnair

Kontynuując sukces dwóch codziennych lotów do Tokio w lecie 2018, Finnair będzie obsługiwał dwa razy dziennie loty do Tokio przez cały sezon letni 2019. Fińskie towarzystwo doda również trzecie codzienne połączenie podczas japońskiego święta Złotego Tygodnia. Dzięki tym zmianom przewoźnik zwiększa swoją przepustowość do Tokio o 9% w porównaniu z sezonem letnim 2018. Finnair zwiększa także przepustowość na trasie do Nagoi, gdzie będzie latał od 5 maja samolotami Airbus A350.

Linia obsługuje wszystkie loty do Japonii w ramach partnerskiego porozumienia z Japan Airlines, British Airways i Iberią. W ramach porozumienia z Japan Airlines, Finnair będzie oferował do 41 lotów tygodniowo do Japonii latem 2019.

Kontynuujemy realizację naszej strategii rozwoju, a nowe połączenia jeszcze bardziej wzmacniają naszą ofertę na kluczowych rynkach azjatyckich. Liczba podróży między Azją a Europą stale rośnie w ostatnich latach i spodziewamy się, że ta tendencja utrzyma się w przyszłości – mówi Juha Järvinen, dyrektor handlowy Finnaira

Finnair znacząco zwiększy również swoją obecność w Chinach, podnosząc ogólną przepustowość o 12% w sezonie letnim i oferując w sumie 42 loty tygodniowo pomiędzy Helsinkami i Chinami. Finnair od 2019 obsłuży dwa loty dziennie, łącznie 14 rejsów tygodniowo, do Hongkongu swoimi nowymi A350. Aktualnie przewoźnik oferuje dziesięć cotygodniowych połączeń w sezonie letnim 2018 i obsłuży 12 lotów tygodniowo w nadchodzącym sezonie zimowym.

Zwiększy się również przepustowość na trasie do Kantonu, która będzie obsługiwana przez A350. Finnair wykona cztery cotygodniowe połączenia w sezonie letnim 2019, zwiększając tym samym przepustowość na tej trasie o 16% w porównaniu do 2018 (Nowa trasa Finnaira do Los Angeles , 2018-08-24).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.