Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kontrakt na 150 śmigłowców medycznych

Lotnictwo cywilne, Imprezy branżowe, 09 września 2018

W czasie Gidroawiasalonu-2018 w Gelendżiku przedsiębiorstwo Wiertalioty Rossii zawarło z NSSA (Nacjonalnaja służba sanitarnoj awiacji) i Awiakapitał-Sierwis kontrakt na dostawę 150 śmigłowców medycznych – 104 Ansat i 46 Mi-8AMT. Kontrakt obejmuje także szkolenie załóg i serwis posprzedażny. Jego wartość przekracza 40 mld rubli (ponad 2,1 mld PLN).

Śmigłowiec Mi-8AMT przekazany NSSA  podczas Gidroawiasalonu-2018 w Gelendżiku / Zdjęcie: Wiertalioty Rossii

Rozwój lotnictwa sanitarnego jest jednym elementów rosyjskiego programu narodowego Zdrawoochranienie (Ochrona zdrowia). W jego ramach Korporacja Rostech – właściciel Wiertaliotow Rossii, tworzy Jedynego operatora lotniczych usług sanitarnych w regionach Rosji. To dla niego przeznaczone są zamówione śmigłowce. Finansowanie programu zapewni Awiakapitał-Sierwis, który je zakupi i wyleasinguje NSSA na 15 lat.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.