Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa kolekcja scyzoryków od Victorinox

Przemysł zbrojeniowy, 14 września 2018

Kolekcja Navy Camouflage składa się z trzech popularnych szwajcarskich noży oficerskich różnej wielkości - modeli Classic, Huntsman i Skipper. Scyzoryki, utrzymane w morskich odcieniach szarości i błękitu, mają przypaść do gustu zarówno fanom żeglarskiej wielofunkcyjności jak i militarnego stylu.

Nowa kolekcja scyzoryków Navy Camouflage od Victorinox będzie dostępna od 1 października / Zdjęcia: Victorinox

Kolekcja Navy Camouflage została zaprojektowana tak, aby wpasować się w świat żeglugi i marynarki wojennej oraz stać się częścią codziennego wyposażenia marynarza, niezależnie czy żegluje on jachtem, czy pracuje na tankowcu. Dodatkowo szare i niebieskie odcienie oraz opływowy kształt dodają kolekcji militarnego charakteru.

W skład Victorinox Navy Camouflage wchodzą trzy najpopularniejsze i najbardziej funkcjonalne scyzoryki o różnych wielkościach. Najmniejszy, kompaktowy model Classic wyposażony jest w ostrze, pilnik do paznokci ze śrubokrętem, nożyczki oraz pęsetę i wykałaczkę.

Średniej wielkości Huntsman ma 15 użytecznych funkcji, m.in. duże i małe ostrze, piłę do drewna, korkociąg, otwieracz do puszek i butelek, śrubokręt, przyrząd do zdejmowania izolacji, wielofunkcyjny hak oraz rozwiertak, szpikulec i szydło. Skipper to duży nóż przeznaczony dla żeglarzy, dlatego też wśród jego 18 funkcji znajduje się również szeklownik z rożkiem szkutniczym. Poza tym scyzoryk wyposażony jest m.in. w duże, blokowane ostrze z ząbkami, kombinerki, otwieracz do puszek i butelek, korkociąg oraz śrubokręt Phillipsa. 
GaleriaDrukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.