Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Stępka pod USCGC Stone

Służby państwowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 20 września 2018

W USA położono stępkę pod okręt patrolowy USCGC Stone.

Ceremonia położenia stępki pod okręt patrolowy USCGC Stone (WMSL 758), typu Legend / Zdjęcie: Huntington Ingalls Shipbuilding

Stępkę pod USCGC Stone (WMSL 758), typu Legend, położono w stoczni Huntington Ingalls Shipbuilding z Pascagoula w Mississippi. Udział w uroczystości wzięli pracownicy producenta okrętu, a także przedstawiciele dowództwa Straży Wybrzeża USA (USCG) – przyszłego użytkownika.

USCGC Stone będzie 9. okrętem patrolowym typu Legend zbudowanym dla USCG. Patrolowce tego typoszeregu powstają w ramach programu National Security Cutter i dostarczane w celu zastąpienia wiekowych, znajdujących się w służbie od l. 1960. ubiegłego wieku, jednostek typu Hamilton (USCGC Sherman dla Sri Lanki, 2018-08-29).

Dotąd USCG odebrała i przyjęła do służby sześć okrętów typu Legend, w tym USCGC Munro (WMSL 755, USCGC Munro wejdzie do służby, 2017-03-30). W planach jest budowa co najmniej 11 patrolowców tego typoszeregu (Zlecenie na 10. Legend, 2018-03-30). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra