Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa trasa Ryanaira z Poznania

Lotnictwo cywilne, 26 września 2018

Ryanair ogłosił nową trasę z portu lotniczego Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego do Rzymu-Ciampino. Nowe połączenie będzie realizowane od kwietnia przyszłego roku i stanie się częścią rozkładu lotów Ryanaira na sezon letni 2019.

Od kwietnia 2019 Ryanair uruchomi loty z Poznania do Rzymu-Ciampino / Zdjęcie: Port Lotniczy Poznań-Ławica

Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach powiedziała: Cieszymy się mogąc ogłosić kolejną nową trasę z Poznania na lato 2019. Do ogłoszonych wcześniej nowości z Poznania do Cork, Sztokholmu i Kijowa, dołącza teraz Rzym. Połączenie będzie realizowane od kwietnia 2019 i stanie się częścią rozkładu lotów Ryanaira na sezon letni. Ryanair zaoferuje w Poznaniu 17 tras i obsłuży 720 tysięcy pasażerów (Ponad 1,8 mln pasażerów w Poznaniu , 2018-01-17). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.