Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pilot F-22 zginął

Lotnictwo wojskowe, 26 marca 2009

Pilot rozbitego wczoraj w katastrofie myśliwca F-22 zginął. Ofiarą był pilot doświadczalny Lockheed Martina płk rez. David Cooley.

David Cooley prezentuje symulator F-22 w czasie Air Force Expo w Hollywood

Zmarł w Victor Valley Community Hospital w Victorville, dokąd został przewieziony z miejsca wypadku. Miał 49 lat. Przed zatrudnieniem w Lockheed Martinie, w 2003, latał przez 21 lat w US Air Force. Mieszkał w Lancaster w Kalifornii. Wczorajszy incydent (Katastrofa F-22) to drugie takie wydarzenie w historii F-22. Do poprzedniego wypadku doszło w grudniu 2004 w bazie Nellis. Samolot się rozbił, ale pilotowi udało się szczęśliwie katapultować. F-22 zostały wówczas uziemione na 2 tygodnie.

Wczorajsza katastrofa może przyczynić się do ostatecznego zrezygnowania przez Pentagon z zamawiania kolejnych F-22.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.