Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kuwait Airways kupiły A330-800

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 16 października 2018

Kuwait Airways, narodowy przewoźnik Kuwejtu, podpisał umowę zakupu dla 8 samolotów A330-800. Dokument sygnowali 15 października, w centrali Airbusa w Tuluzie, członek zarządu Kuwait Airways Yousef Al-Jassim i dyrektor handlowy Airbusa Christian Scherer. Wcześniej linie zamówiły także 10 A350-900 i 15 A320neo, których dostawy rozpoczną się w przyszłym roku.

A330-800 w barwach Kuwait Airways / Ilustracja: Airbus

A330-800 bezproblemowo wpisze się w plany rozwoju naszej floty. Jego nieporównywalna ekonomika operowania i osiągi, oprócz najlepszego w klasie komfortu pasażerów, sprawiają, że jest to dobra inwestycja. Jesteśmy przekonani, że A330-800 pomoże nam skutecznie konkurować na naszej zwiększającej się siatce połączeń. Nasze relacje z Airbusem wykraczają poza lupno samolotów i cieszymy się na dalszą współpracę w dziedzinach technicznych – stwierdził Yousef Al-Jassim.

Cieszymy się, że Kuwait Airways wybrały A330neo jako podstawę przyszłej floty dalekiego zasięgu. A330-800 ze swoją wyjątkową ekonomiką i wszechstronnością będzie wspierał ambicję przewoźnika do rozwijania swojej zwiększającej się siatki połączeń dalekodystansowych. Będzie on uzupełniał A320neo A320 i A350 i zapewni niezrównaną ekonomikę eksploatacji, pełną unifikację operacyjną i niezrównane wrażenia pasażerom – dodał Christian Scherer (Nowe malowanie Kuwait Airways, 2016-10-25).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.