Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Sezon zimowy w Modlinie

Lotnictwo cywilne, 30 października 2018

W sezonie zima 2018/2019 siatka połączeń z portu Warszawa-Modlin została wzbogacona o nowe kierunki: do Ammanu w Jordanii (w  poniedziałki i piątki) oraz na Ukrainę, do Kijowa (w poniedziałki, środy, piątki i niedziele) i Lwowa (poniedziałki, środy i niedziele). 29 października odbył się inauguracyjny lot z Portu Lotniczego Warszawa-Modlin do Ammanu, a lotnisko oficjalnie rozpoczęło sezon zimowy 2018/2019. Z tej okazji na wszystkich pasażerów lecących z Modlina czekały słodycze i okolicznościowy tort.

W zimowej siatce połączeń Portu Lotniczego Warszawa-Modlin jest łącznie 45 kierunków / Zdjęcie: Port lotniczy Warszawa-Modlin

Port lotniczy Warszawa-Modlin jest obecnie piątym pod względem liczby obsłużonych pasażerów lotniskiem regionalnym w Polsce. W tym roku obsłużymy 3,1 mln pasażerów. Duży wpływ na nasz rozwój ma zaufanie, jakim obdarza nas Ryanair, jeden z największych europejskich przewoźników. Kolejne otwierane kierunki z naszego portu potwierdzają, że nasza strategia i plany są dobre dla lotniska oraz przede wszystkim dla pasażerów. Nasza oferta jest ofertą dla tych Polaków, którzy szukają dobrych i tanich połączeń. Szczególnie cieszy nowe połączenie do Ammanu, ponieważ jest to unikatowy produkt na naszym rynku – powiedział Leszek Chorzewski, p.o. prezesa zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin.

Ryanair jest linią lotniczą nr 1 w Polsce, a to zobowiązuje nas do stałego rozwoju. Dziś rozpoczynamy sezon zimowy i uruchamiamy największy w historii rozkład lotów. Trzy nowe trasy z Warszawy/Modlina potwierdzają nasz wkład w rozwój ruchu lotniczego i turystyki na Mazowszu. Jesteśmy przekonani, że jeszcze więcej turystów zdecyduje się na odwiedzenie Warszawy w sezonie zimowym – dodała dyrektor sprzedaży i marketingu na Europę Środkowo-Wschodnią i Bałkany Ryanaira Olga Pawlonka (Ryanair ogłosił rozkład na lato 2019 , 2018-09-06).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.