Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wietnam kupił Herony 1

Przemysł lotniczy, Strategia i polityka, 08 grudnia 2018

Według intelligenceonline.com, izraelska IAI (Israel Aerospace Industries) zawarła kontrakt z Wietnamem na dostawę 3 bezzałogowców rozpoznawczych Heron 1 i naziemnej stacji kierowania. Wartość umowy wyniosła 140 mln USD, czyli więcej niż w podobnych kontraktach zawieranych przez inne kraje. Być może umowa zawiera dodatkowe usługi lub opcje.

Bsl IAI Heron 1 / Zdjęcie: IAI

O wietnamski kontrakt z IAI rywalizowała ADS (Aeronautics Defence Systems). Procedura trwała długo, a wybór oferty i podpisanie umowy było kilka razy odkładane. Kontrakt został ostatecznie zawarty po wizycie w Wietnamie gen. Udi Adama – dyrektora generalnego w Ministerstwie Obrony Izraela.

W przygotowaniu kontraktu uczestniczyło przedsiębiorstwo Ngoan Tahi Tahana Nann, blisko związane z ministrem obrony Wietnamu, Ngo Xuan Lich. Rozmowy wspierała izraelska spółka konsultingowa, zarejestrowana w Singapurze – Haya Meshel (Niemcy wypożyczają Herony TP, 2018-06-14, Grecja wypożyczy Herony od Izraela, 2018-02-08).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.