Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

1500 E-Jetów

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 19 grudnia 2018

Embraer dostarczył 1500. samolot komunikacji regionalnej rodziny E-Jet. Odbiorcą jubileuszowego samolotu, model E175, przystosowanego do przewozu 12 osób w pierwszej klasie, 12 w klasie premium i 52 w ekonomicznej, są linie Horizon Air należące do Alaska Air Group. Do końca roku Horizon Air będą dysponować 26 E175, a cztery kolejne odrzutowce zostaną dostarczone w 2019.

Odbiorcą jubileuszowego 1500. samolotu rodziny E-Jet, E175, są linie Horizon Air / Zdjęcie: Embraer 

Dostarczenie 1500. E-Jeta to nie lada wyczyn. Przez lata nieustannie pracowaliśmy, aby osiągnąć lepsze wyniki, aby zaoferować naszym klientom najlepsze rozwiązanie dla ich modeli biznesowych, a sukces rodziny E-Jet na rynku jest dowodem tego wysiłku i procesu myślowego przedsiębiorstwa – powiedział prezes i dyrektor generalny Embraer Commercial Aviation John Slattery.

Jesteśmy podekscytowani faktem, że liczba E175 w naszej flocie wzrosła ponad dwukrotnie w ciągu ostatniego roku. Od czasu wprowadzenia do eksploatacji w 2017 odrzutowce Embraera cieszą się ogromnym powodzeniem wśród naszych pasażerów latających do i z naszych hubów na Zachodnim Wybrzeżu USA – dodał prezes Horizon Air Gary Beck (Embraery 175 dla Horizon Air, 2016-04-12).

Od stycznia 2013 Embraer sprzedał ponad 435 samolotów E175 liniom lotniczym w Ameryce Północnej, zdobywając ponad 80% wszystkich zamówień w segmencie 76-miejscowych regionalnych samolotów odrzutowych. Flota samolotów E-Jet wylatała łącznie 25 mln h podczas ponad 18 mln cykli startów i lądowań (Pierwszy E190-E2 dla Air Astana, 2018-12-17, American zamawiają kolejne E175, 2018-11-06).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.