Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy SSJ100 dla Siewierstal

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 27 grudnia 2018

26 grudnia koncern Grażdańskije Samolioty Suchowo (GSS) przekazał liniom lotniczym Siewierstal pierwszy samolot komunikacyjny SSJ100. Samolot noszący znaki rejestracyjne RA-89117 wykonał lot z centrum dostaw GSS w Żukowskim do macierzystego portu Czerepowiec w obwodzie wołogodzkim.

Pierwszy SSJ100 w barwach linii Siewierstal / Zdjęcie: Siewierstal

Przewoźnik oczekuje, że pierwszy SSJ100 wejdzie do eksploatacji na początku 2019. Zgodnie z umową linie Siewierstal odbiorą 4 samoloty tego typu, w konfiguracji przystosowanej do przewozu 8 pasażerów w klasie biznes i 85 w klasie ekonomicznej. Obecnie we flocie linii znajduje się 6 Bombardierów CRJ200 i pojedynczy Jak-40.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.