Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Modernizacja USS Shoup

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 04 stycznia 2019

BAE Systems dokona przeglądu remontowego i modernizacji niszczyciela rakietowego USS Shoup.

USS Shoup przejdzie przegląd remontowy i modernizację w stoczni BAE Systems w San Diego / Zdjęcie: BAE Systems

Departament Obrony USA zlecił BAE Systems przeprowadzenie przeglądu remontowego i modernizacji, połączonej z wydłużeniem trwałości użytkowej, niszczyciela rakietowego USS Shoup (DDG 86), typu Arleigh Burke. Wartość kontraktu wynosi ok. 79 mln USD (297 mln zł). Kwota ta może wzrosnąć do 87,6 mln USD (ok. 330 mln zł), jeżeli wykorzystane zostaną wszystkie opcje.

Prace na USS Shoup prowadzone będą w należącej do koncernu stoczni BAE Systems San Diego Ship Repair. Modernizacja okrętu, na czas której zostanie on umieszczony w suchym doku, obejmie m.in. przegląd i ocenę stanu poszycia kadłuba i nadbudówki, unowocześnienie systemu wykrywania, naprowadzania i kierowania ogniem Aegis oraz remont pomieszczeń załogi.

Prace nad USS Shoup mają rozpocząć się w marcu br. i potrwać do maja 2020. Po ich zakończeniu okręt, który przyjęto do służby w 2002, powróci do wykonywania zadań operacyjnych. Jednostka na co dzień stacjonuje w Naval Station Everett w stanie Waszyngton. 


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.