Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Odbiór USCGC Benjamin A. Bottoms

Marynarka wojenna, Służby państwowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 08 stycznia 2019

Straż Wybrzeża USA ma odebrać dziś okręt patrolowy USCGC Benjamin A. Bottoms.

USCG ma dziś odebrać 32. okręt patrolowy typu Sentinel, USCGC Benjamin A. Bottoms / Zdjęcie: Eric D. Woodall, USCG

W bazie Straży Wybrzeża USA (USCG) w Key West na Florydzie ma odbyć się dziś ceremonia odbioru okrętu patrolowego USCGC Benjamin A. Bottoms (WPC 1132), typu Sentinel. Patrolowiec zostanie przekazany przez producenta, Bollinger Shipyards z Lockport w Luizjanie.

USCGC Benjamin A. Bottoms jest 32. okrętem patrolowym typu Sentinel zbudowanym dla USCG. Po przyjęciu do służby, co ma nastąpić w br., jednostka będzie stacjonować w San Pedro w Kalifornii. Będzie to czwarty patrolowiec tego typoszeregu operujący z kalifornijskiej bazy USCG. Na miejscu stacjonuje już USCGC Forrest O. Rednour (WPC 1129, USCGC Forrest O. Rednour w linii, 2018-11-13), a wkrótce dołączą do niego również USCGC Robert G. Ward (WPC 1130, USCGC Robert G. Ward dostarczony, 2018-08-22) i USCGC Terrell Horne (WPC 1131, Dostawa USCGC Terrell Horne, 2018-10-29).

USCG zakupuje okręty patrolowe typu Sentinel w ramach programu Fast Response Cutter, który zakłada budowę 58 patrolowców. Patrolowce mają ok. 47 m długości i ok. 8 m szerokości. Wypierają 353 t. Rozwijają ponad 28 w. Autonomiczność oblicza się na 5 dni. Patrolowce wyposażono m.in. w 25-mm zdalnie sterowany moduł uzbrojenia, a także cztery 12,7-mm wkm oraz systemy wsparcia dowodzenia i zobrazowania pola walki (C4ISR), wyprodukowane przez L-3 Communications (Systemy dowodzenia dla kutrów typu Sentinel, 2016-07-26). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.