Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwsze zdjęcie bbsl S-70 Ochotnik

Przemysł lotniczy, Lotnictwo wojskowe, 24 stycznia 2019

W Internecie pojawiło się pierwsze zdjęcie prototypu rosyjskiego bojowego bsl S-70 Ochotnik. Bezzałogowiec jest wyposażony w specjalne czujniki na skrzydłach. Trwają przygotowania do jego oblotu.

Pierwsze zdjęcie prototypu rosyjskiego bojowego bsl S-70 Ochotnik / Zdjęcie: via rg.ru

Prototyp S-70 Ochotnik został zbudowany w układzie latającego skrzydła, co ma przyczynić się do uzyskania właściwości stealth. Według nieoficjalnych informacji, prototyp waży 20 t, a jego prędkość maksymalna przekracza 1000 km/h. Bezzałogowiec ma być uzbrojony w pociski kierowane różnych typów.

Projekt S-70 Ochotnik powstał w PAO Kompania Suchoj. Prototyp zbudowano w zakładach lotniczych w Nowosybirsku (NAZ) im. Czkałowa. Od listopada 2018 trwają jego testy naziemne na lotnisku zakładowym.

Latające laboratorium zbudowane na bazie trzeciego lotnego prototypu doświadczalnego PAK FA – T-50-3 / Zdjęcie: via rg.ru

Systemy pokładowe przeznaczone do zastosowania w bbsl S-70 są testowane w latającym laboratorium zbudowanym na bazie trzeciego lotnego prototypu doświadczalnego PAK FA – T-50-3. Jego loty trwają od pewnego czasu w podmoskiewskim Żukowskim. Samolot jest pomalowany w specjalny, pikselowy kamuflaż o zarysach latającego skrzydła.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.