Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Marketingowa misja Carlo Margottini

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 29 stycznia 2019

Włoska fregata rakietowa Carlo Margottini rozpoczęła nową misję bojową. W jej trakcie okręt będzie promował osiągnięcia włoskiego przemysłu zbrojeniowego.

Carlo Margottini, jedna z włoskich fregat rakietowych typu Bergamini, proj. FREMM, będzie promować osiągnięcia rodzimego przemysłu zbrojeniowego w regionie Bliskiego Wschodu i na Oceanie Indyjskim / Zdjęcie: MO Włoch

Fregata rakietowa Carlo Margottini (F592), typu Bergamini, opuściła bazę Marina Militare (marynarki wojennej Włoch) w la Spezia i skierowała się w stronę Oceanu Indyjskiego. W najbliższych miesiącach okręt będzie prowadził różnorodne działania operacyjne m.in. w rejonie Bliskiego Wschodu, w tym na Morzu Arabskim. Jednym z celów jest poprawa relacji i zacieśnienie współpracy z siłami morskimi regionalnych partnerów (Koniec misji Carlo Margottini, 2018-08-23).

Swego rodzaju dodatkowym celem misji Carlo Margottini będzie promocja osiągnięć włoskiego przemysłu zbrojeniowego, szczególnie w dziedzinie techniki okrętowej, wśród państw regionu. Najważniejsi włoscy producenci, w tym koncern Leonardo i grupa stoczniowa Fincantieri – producent okrętów typu Bergamini – oraz wspierające ich władze kraju, nieustannie dążą do poszerzenia grupy klientów eksportowych pozyskujących produkty sektora obronnego włoskiej proweniencji.

Jednym ze sposobów osiągnięcia tego celu jest właśnie wykorzystanie misji Carlo Margottini w regionie, w tym faktu współpracy operacyjnej z siłami morskimi potencjalnych klientów eksportowych. Z tego względu włoska fregat rakietowa odbędzie serię kurtuazyjnych wizyt w portach morskich wybranych państw i będzie uczestniczyć w rozpoczynających się za niecały miesiąc targach IDEX w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.