Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Obsługa techniczna francuskich okrętów

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 31 stycznia 2019

Naval Group otrzymała zlecenie wsparcia technicznego francuskich okrętów przeciwminowych typu Éridan.

Naval Group będzie kontynuować wsparcie techniczne niszczycieli min typu Éridan / Zdjęcie: Naval Group

Z miesięcznym opóźnieniem Naval Group poinformowała o kontrakcie, jaki zawarła pod koniec ub.r. z Marine Nationale (marynarką wojenną Francji) na wsparcie techniczne niszczycieli min typu Éridan. Umowa, której wartości nie podano, będzie obowiązywać przez 5 lat. Stanowi ona kontynuację wcześniejszego porozumienia (DCNS wyremontuje francuskie niszczyciele min, 2014-01-09).

W myśl umowy Naval Group będzie świadczyć usługi związane ze wsparciem technicznym dziesięciu francuskich niszczycieli min. Prace na okrętach, obejmujące m.in. przeglądy remontowe, naprawy i ograniczone modernizacje, polegające np. na wymianie przestarzałego lub zużytego wyposażenia pokładowego na nowe, będą prowadzone w bazach Marine Nationale w Breście i Tulonie, gdzie stacjonują okręty typu Éridan (Eridan naprawiany w Gdyni, 2015-06-09).

Naval Group ma też pomóc Marine Nationale w przygotowaniach do wycofania ze służby dwóch niszczycieli min typu Éridan, Cassiopée (M642) i Orion (M645). Obie jednostki mają zakończyć prowadzenie działań operacyjnych w najbliższych latach ze względu na wiek i pogarszający się stan techniczny.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.