Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zimowy rozkład Wizz Air

Lotnictwo cywilne, 01 marca 2019

Linie Wizz Air ogłosiły zimowy rozkład lotów na 2019. Przewoźnik oferuje z 8 polskich lotnisk ponad 4 mln miejsc do 28 krajów w całej Europie i poza nią. Stanowi to wzrost o 15% w porównaniu do harmonogramu zimowego z 2018.

W zimowym rozkładzie lotów Wizz Air oferuje z 8 polskich lotnisk loty do 28 krajów / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Do wyboru są takie kierunki jak: Larnaka, Katania, Bari, Nicea z Krakowa, Kutaisi, Brema, Bodo, Oslo, Charków z Gdańska, Dubaj, Tel-Aviw czy Kijów z Katowic albo Marrakesz, Wiedeń, Barcelona lub Reykjavik z Warszawy. W tym roku Wizz Air będzie posiadał 27 samolotów w swoich polskich bazach, w tym 17 Airbusów A321 o pojemności 230 miejsc. Linie będą zatrudniać ponad 1000 pracowników w Polsce (Wizz otwiera połączenie Gdańsk – Bodø, 2019-02-21, Wizz Air otworzy bazę w Krakowie, 2018-11-22).

Pierwszy lot Wizz Air z Polski odbył się w maju 2004. W 2018 ponad 9 mln pasażerów wybrało loty w polskiej siatce połączeń linii, co stanowi wzrost o 14% w porównaniu z poprzednim rokiem. 

Andras Rado, manager ds. korporacyjnych w Wizz Air powiedział: Cieszymy się, że możemy zaprezentować nasz największy w historii rozkład lotów na sezon zimowy z Polski. Dzięki lotom Wizz Air z naszego największego rynku możemy nie tylko stymulować turystykę ale także oferować naszym polskim klientom ciekawe kierunki.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.