Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Gniewko zwodowany

Marynarka wojenna, 06 marca 2019

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią, dzisiaj w godzinach rannych, po poprawie warunków atmosferycznych, nastąpiło wodowanie holownika H-1 Gniewko.

Gniewko już na wodzie / Zdjęcia: Przemysław Gurgurewicz

Silny wiatr był przeszkodą w przeprowadzeniu zaplanowanego na 5 marca wodowania gdyż dokonywane ono było za pomocą dźwigu nożycowego Conrad Consul.

Obecnie na wodzie w stoczni Remontowa Shipbuilding znajdują się już dwa holowniki typu B860 – H-11 Bolko i H-1 Gniewko, a także dodatkowo należący do 8. Flotylli Obrony Wybrzeża H-6.

Dwa kolejne holowniki B860 znajdują się na placu montażowym – B860/3 (przyszły H-2 Mieszko) jest obecnie w trakcie wyposażania kadłuba do wodowania, a B860/4 (H-12 Semko) w fazie montażu kadłuba (Chrzest Gniewka, 2019-03-05).
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.