Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Heli-Expo 2019: Kolejny H225 dla Japonii

Przemysł lotniczy, Służby państwowe, 08 marca 2019

Kaijō Hoan-chō (Japońska Straż Wybrzeża), największy japoński operator śmigłowców rodziny Super Puma, nabyła w trakcie wystawy Heli-Expo dodatkowy wiropłat Airbus H225. Wraz z nowym nabytkiem flota formacji będzie składać się z pary AS332 i 11 H225, służących do zadań porządku publicznego, działań na przybrzeżnych wodach terytorialnych i niesienia pomocy ofiarom klęsk żywiołowych w Japonii.

Wraz z nowym nabytkiem flota Kaijō Hoan-chō będzie składać się z pary AS332 i 11 H225 / Zdjęcie: Airbus Helicopters

Cieszymy się, widząc jak nasze śmigłowce Super Puma są przydatne i odpowiadają potrzebom operacyjnym Kaijō Hoan-chō. Fakt, że najnowszy H225 natychmiast po dostarczeniu brał udział w serii misji ratunkowych i uratował 23 osoby, mówi wiele o osiągach naszych śmigłowców i ich gotowości do wykonania misji. To kolejne zamówienie ponownie potwierdza zaufanie, jakie Kaijō Hoan-chō pokłada w naszych śmigłowcach. […] Airbus zobowiązał się do zapewnienia najwyższej dostępności tej floty do wykonania wszystkich misji – powiedział Guillaume Leprince, dyrektor zarządzający Airbus Helicopters w Japonii.

Obecnie w Japonii przez operatorów cywilnych i parapublicznych, a także Ministerstwo Obrony, użytkowanych jest 25 śmigłowców z rodziny Super Puma. Służą one do poszukiwań i ratownictwa, operacji na wybrzeżu morza, przewozu VIP-ów, zwalczania pożarów oraz transportu pasażerów i ładunków (Kolejny H225 dla japońskiej straży wybrzeża, 2018-04-27).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.