Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Tulipanowy balon w Moskwie

Imprezy branżowe, Lotnictwo cywilne, Ludzie, 09 marca 2019

Wczoraj w Moskwie z okazji Dnia Kobiet zademonstrowano balon w kształcie bukietu tulipanów. Balon miał wysokość ok. 45 m. Postawiono go na placu z dala od budynków i samochodów, bez uczestnictwa widowni. Film z tego wydarzenia został umieszczony w Internecie na stronie FederalPress wraz z życzeniami dla mieszkanek Moskwy.

Zdjęcie via FederalPress

Organizatorzy akcji podkreślają, że postawienie balonu było trudne ze względu na dość silny wiatr. Przekraczał on w porywach 3 m/s. Balon nie stał więc zbyt długo.


Drukuj Góra